Azetsin verkkosivustot käyttävät evästeitä, joiden avulla saat paremman käyttökokemuksen. Tutustu ilmoitukseen yksityisyydensuojasta saadaksesi lisää tietoa evästeistä sekä siitä, miten voit halutessasi poistaa ne käytöstä.

OK

Töihin asiakkaallemme

Tällä sivulla näet asiakasyritystemme avoimet työpaikat. Mikäli sinulle sopivaa paikkaa ei juuri nyt ole avoinna, voit jättää myös avoimen hakemuksen. 

 
 
 
Ladataan tietoja, hetki ...

Voit myös luoda itsellesi käyttäjätunnuksen järjestelmäämme ja hallita omia tietojasi järjestelmässä.

Osallistuessasi rekrytointiprosessiimme lupaamme sinulle positiivisen työnhakijakokemuksen ja EU:n tietosuoja-asetuksen (GDPR) vaatimusten noudattamisen toiminnassamme. Keräämme säännöllisesti palautetta rekrytointiprosessiemme sujuvuudesta. Voit tutustua Azetsin yksityisyydensuojaselosteeseen täällä.

Rekrytointitiimimme

Riitta Oinonen

Riitta Oinonen
Business Owner, Recruitment
puh. +358 50 464 1993
riitta.oinonen@azets.com

Heidi Aalto

Heidi Aalto
HR Advisor, Recruitment
puh. +358 40 866 7539
heidi.aalto@azets.com

Karoliina Heikkinen

Karoliina Heikkinen
HR Advisor, Recruitment
puh. +358 50 595 7699
karoliina.heikkinen@azets.com

Essi Henriksson

Essi Henriksson
HR Advisor, Recruitment
puh. +358 50 505 1336
essi.henriksson@azets.com

Tuuli Hämäläinen

Tuuli Hämäläinen
HR Advisor, Recruitment
puh. +358 50 307 3273
tuuli.hamalainen@azets.com

Hanna Karhu

Hanna Karhu
HR Advisor, Recruitment
puh. +358 50 310 3516
hanna.karhu@azets.com

Annastiina Korpi

Annastiina Korpi
Recruitment Trainee, Recruitment
annastiina.korpi@azets.com

Krista Leppänen

Krista Leppänen
HR Advisor, Recruitment
puh. +358 45 664 1001
krista.leppanen@azets.com

Joakim Lindholm

Joakim Lindholm
HR Advisor, Recruitment
puh. +358 44 331 8607
joakim.lindholm@azets.com

Johanna Rytivaara

Johanna Rytivaara
Senior HR Advisor
puh. +358 40 455 3651
johanna.rytivaara@azets.com

Mirva Sainiemi

Mirva Sainiemi
HR Advisor
puh. +358 50 4697 652
mirva.sainiemi@azets.com